Kalenders 2019-2020 bekend!

De kalenders voor seizoen 2019-2020 staan online.
Klik in het menu (onder ploegen) op de ploeg waarvoor je de kalender wil raadplegen. Of bekijk hieronder de matchen per weekend:

31/08/2019 9:30 FC.Averbode-Okselaar U8 
31/08/2019 9:30 U6  Sparta Schaffen
31/08/2019 11:30 HO.Testelt B U9 
31/08/2019 11:30 U7  VC.Bekkevoort B
31/08/2019 12:30 SNA.Keiberg B U17 
31/08/2019 14:30 U13  RC.Butsel B
31/08/2019 15:00 RESERVEN  Sp.Molenbeek
1/09/2019 15:00 1e PLOEG  KFC.Rap.Wezemaal B
7/09/2019 9:30 U9  FC.Averbode-Okselaar
7/09/2019 10:00 VC.Bekkevoort U11 
7/09/2019 10:00 KDN.United A U10 
7/09/2019 11:00 SK.Rummen U6 
7/09/2019 11:30 U8  SNA.Keiberg B
7/09/2019 11:30 U7  Sparta Schaffen A
7/09/2019 14:30 U13  HO.Testelt B
7/09/2019 15:00 SNA.Keiberg RESERVEN 
8/09/2019 9:30 U17  RWL.Sport B
8/09/2019 15:00 VK.Holsbeek B 1e PLOEG 
14/09/2019 9:30 U6  FC.Averbode-Okselaar
14/09/2019 10:00 KFC.Diest C U9 
14/09/2019 11:00 VS.Kortenaken U17 
14/09/2019 11:30 U11  Tielt-Winge 3000 A
14/09/2019 11:30 U7  SK.Rummen
14/09/2019 12:00 SNA.Keiberg U10 
14/09/2019 12:00 RWL.Sport C U8 
14/09/2019 14:30 U13  KFC.Rap.Wezemaal B
14/09/2019 15:00 RESERVEN  HO.Testelt
14/09/2019 19:30 RWL.Sport B 1e PLOEG 
21/09/2019 9:30 U10  KFC.Rap.Wezemaal B
21/09/2019 9:30 U9  RWL.Sport C
21/09/2019 9:30 HO.Testelt U6 
21/09/2019 10:00 HO.Testelt U11 
21/09/2019 10:00 KVV.Scherpenheuvel U7 
21/09/2019 11:30 KDN.United U13 
21/09/2019 11:30 U8  HO.Testelt A
22/09/2019 15:00 1e PLOEG  KVC.Kessel-Lo 2000 B
28/09/2019 9:30 U6  KFC.Diest
28/09/2019 10:30 KFC.Zichem U8 
28/09/2019 11:30 U11  SC.Out-Hoegaarden B
28/09/2019 11:30 VC.Bekkevoort U10 
28/09/2019 11:30 U7  KFC.Diest
28/09/2019 13:00 VC.Bekkevoort C U9 
28/09/2019 14:30 U13  KFC.Diest B
28/09/2019 15:00 RESERVEN  KFC.Diest
29/09/2019 9:30 U17  KFC.Baal A
29/09/2019 14:00 FC.Averbode-Okselaar B 1e PLOEG 
5/10/2019 9:30 U10  SMS.Lubbeek
5/10/2019 9:30 U9  VK.Linden B
5/10/2019 9:30 U6  SNA.Keiberg
5/10/2019 10:00 St.Neerwinden U8 
5/10/2019 11:30 U11  RD.Zoutleeuw
5/10/2019 11:30 U7  SNA.Keiberg
5/10/2019 14:30 Meensel-Kiezegem RESERVEN 
5/10/2019 14:30 U13  SNA.Keiberg B
6/10/2019 11:15 RC.Butsel B U17 
6/10/2019 15:00 1e PLOEG  VC.Bekkevoort B
12/10/2019 9:30 KFC.Baal B U13 
12/10/2019 10:00 RWL.Sport A U7 
12/10/2019 11:30 U8  VS.Kortenaken A
12/10/2019 12:00 SNA.Keiberg B U9 
12/10/2019 12:00 RWL.Sport U6 
12/10/2019 15:00 RESERVEN  SK.Rummen
12/10/2019 15:00 SNA.Keiberg U11 
12/10/2019 15:00 VK.Linden U10 
12/10/2019 19:30 Sparta Schaffen 1e PLOEG 
13/10/2019 9:30 U17  Cr.Vissenaken B
19/10/2019 9:30 KVC.Kessel-Lo 2000 B U11 
19/10/2019 9:30 U9  HO.Testelt B
19/10/2019 9:30 Sparta Schaffen U6 
19/10/2019 11:30 U8  FC.Averbode-Okselaar
19/10/2019 11:30 VC.Bekkevoort B U7 
19/10/2019 13:00 RC.Butsel B U13 
19/10/2019 15:00 FC.Geetbets RESERVEN 
20/10/2019 9:30 U17  SNA.Keiberg B
20/10/2019 15:00 1e PLOEG  SNA.Keiberg B
26/10/2019 9:30 U10  KDN.United A
26/10/2019 9:30 Sparta Schaffen A U7 
26/10/2019 9:30 U6  SK.Rummen
26/10/2019 10:00 HO.Testelt B U13 
26/10/2019 10:30 FC.Averbode-Okselaar U9 
26/10/2019 10:30 SNA.Keiberg B U8 
26/10/2019 11:30 U11  VC.Bekkevoort
26/10/2019 12:30 RWL.Sport B U17 
26/10/2019 15:00 SK.Waanrode RESERVEN 
27/10/2019 15:00 SC.Aarschot B 1e PLOEG 
2/11/2019 9:30 KFC.Rap.Wezemaal B U13 
2/11/2019 9:30 U10  SNA.Keiberg
2/11/2019 9:30 U9  KFC.Diest C
2/11/2019 10:30 SK.Rummen U7 
2/11/2019 11:30 U8  RWL.Sport C
2/11/2019 12:00 FC.Averbode-Okselaar U6 
2/11/2019 14:00 Tielt-Winge 3000 A U11 
3/11/2019 9:30 U17  VS.Kortenaken
9/11/2019 9:30 U6  HO.Testelt
9/11/2019 10:00 HO.Testelt A U8 
9/11/2019 11:15 KFC.Rap.Wezemaal B U10 
9/11/2019 11:30 U11  HO.Testelt
9/11/2019 11:30 U7  KVV.Scherpenheuvel
9/11/2019 12:00 RWL.Sport C U9 
9/11/2019 14:30 RESERVEN  Sparta Schaffen
9/11/2019 14:30 U13  KDN.United
16/11/2019 9:30 U10  VC.Bekkevoort
16/11/2019 9:30 U9  VC.Bekkevoort C
16/11/2019 9:30 KFC.Diest U7 
16/11/2019 9:30 KFC.Diest U6 
16/11/2019 11:30 U8  KFC.Zichem
16/11/2019 12:30 KFC.Diest B U13 
16/11/2019 13:00 SC.Out-Hoegaarden B U11 
16/11/2019 14:30 FC.Averbode-Okselaar RESERVEN 
17/11/2019 9:30 KFC.Baal A U17 
17/11/2019 15:00 SMS.Lubbeek B 1e PLOEG 
23/11/2019 9:30 VK.Linden B U9 
23/11/2019 10:30 SNA.Keiberg B U13 
23/11/2019 11:30 U8  St.Neerwinden
23/11/2019 12:00 SNA.Keiberg U6 
23/11/2019 13:00 SMS.Lubbeek U10 
23/11/2019 13:30 SNA.Keiberg U7 
23/11/2019 14:00 RD.Zoutleeuw U11 
23/11/2019 14:30 RESERVEN  KVV.Scherpenheuvel
24/11/2019 9:30 U17  RC.Butsel B
24/11/2019 14:30 1e PLOEG  KFC.Zichem
30/11/2019 9:30 U10  VK.Linden
30/11/2019 9:30 U9  SNA.Keiberg B
30/11/2019 9:30 VS.Kortenaken A U8 
30/11/2019 9:30 U6  RWL.Sport
30/11/2019 11:30 U11  SNA.Keiberg
30/11/2019 11:30 U7  RWL.Sport A
30/11/2019 12:30 KFC.Zichem RESERVEN 
30/11/2019 14:00 Cr.Vissenaken B U17 
30/11/2019 14:30 U13  KFC.Baal B
1/12/2019 14:30 Sp.Molenbeek 1e PLOEG 
6/12/2019 11:30 U11  KVC.Kessel-Lo 2000 B
7/12/2019 14:30 Sp.Molenbeek RESERVEN 
8/12/2019 14:30 1e PLOEG  KFC.KO.Begijnendijk
14/12/2019 18:00 Tielt-Winge 3000 B 1e PLOEG 
5/01/2020 14:30 KFC.Rap.Wezemaal B 1e PLOEG 
11/01/2020 14:30 RESERVEN  SNA.Keiberg
12/01/2020 14:30 1e PLOEG  VK.Holsbeek B
18/01/2020 14:30 HO.Testelt RESERVEN 
19/01/2020 14:30 1e PLOEG  RWL.Sport B
25/01/2020 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B 1e PLOEG 
1/02/2020 15:00 KFC.Diest RESERVEN 
2/02/2020 15:00 1e PLOEG  FC.Averbode-Okselaar B
8/02/2020 15:00 RESERVEN  Meensel-Kiezegem
8/02/2020 19:30 VC.Bekkevoort B 1e PLOEG 
15/02/2020 15:00 SK.Rummen RESERVEN 
16/02/2020 15:00 1e PLOEG  Sparta Schaffen
29/02/2020 19:30 SNA.Keiberg B 1e PLOEG 
7/03/2020 15:00 RESERVEN  FC.Geetbets
8/03/2020 15:00 1e PLOEG  SC.Aarschot B
14/03/2020 15:00 RESERVEN  SK.Waanrode
21/03/2020 15:00 Sparta Schaffen RESERVEN 
22/03/2020 15:00 1e PLOEG  SMS.Lubbeek B
28/03/2020 15:00 RESERVEN  FC.Averbode-Okselaar
29/03/2020 15:00 KFC.Zichem 1e PLOEG 
4/04/2020 14:00 KVV.Scherpenheuvel RESERVEN 
5/04/2020 15:00 1e PLOEG  Sp.Molenbeek
25/04/2020 15:00 RESERVEN  KFC.Zichem
26/04/2020 15:00 KFC.KO.Begijnendijk 1e PLOEG 
3/05/2020 15:00 1e PLOEG  Tielt-Winge 3000 B

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *